Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Monastir

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Monastir zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Monastir miniguide

Autopůjčovna Monastir
Půjčovna Aut Monastir

Monastir je starobylé město se nachází v severní části Tuniska a je hlavním městem provincie Monastir.Ve městě se nachází na východním pobřeží Tuniska a hranice Hammametbukta patří do Středomoří. Populace se odhaduje na více než 70 000 (2008). Monastir se nachází asi 160 km od hlavního města Tunisu, Monastiru a název pochází z francouzštiny a angličtiny slovo pro klášter.

Jeden z nejznámějších památek je zachovalý opevnění Ribat Harthema vznesené ze strany islamistů, kolem roku 800 Opevnění byl široce používán v Python filmu MontyLife of Brian, a dnes v něm sídlí muzeum, které se zabývá islámského umění.Další slavná přitažlivost je krásný mauzoleum věnované Habib Bourguiba byl prvním prezidentem země. Monastir je také populární rekreační oblasti a jen mimo město je možné vidět ruiny starověkého města Ruspinum, která byla podána punerne a Římané.

Monastir-Habib Bourguiba Mezinárodní letiště se nachází cca. 4 km mimo Monastir.