Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tabarka

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tabarka zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tabarka miniguide

Autopůjčovna Tabarka
Půjčovna Aut Tabarka

Tabarka se nachází v severozápadní Tuniska, nedaleko hranic s Alžírskem.Ve městě se nachází na pobřeží země a pobřeží, která vede do Středozemního moře. Tam je přibližně 170 km do Tunisu, který se nachází jihovýchodně od města, populace byla měřená na cca. 15 000 v roce 2004. Tabarka je město, které je staré tisíce let a udrží jméno dané Féničané, který vládl na pobřeží Středozemního moře ve stoletích před narozením Krista.

V Tabarka, v posledních letech byly vzneseny letovisek podél krásné nábřeží, mohou návštěvníci slunit na pláži, potápění, golf a rybolov. Jeden z Tabarka je nejlépe známý pro, korálové ryby, které byly pro činnost stovky let. V pozdním létě rozhodl Coral Festival a jazzový festival se koná každý rok. Nad městem leží pevnost od 1500s, zatímco mimo město, jsou dobře zachovalé římské osady.

Tabarka – 7 Novembre Mezinárodní letiště se nachází cca. 15 km mimo město.