Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bergamo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bergamo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bergamo miniguide

Autopůjčovna Bergamo
Půjčovna Aut Bergamo

Půjčování aut je v severní Itálii velmi populární a většina cestovatelů si vybírá auto už před odjezdem. Pokud si rezervujete auto s předstihem, můžete si vybrat přesně ten typ vozidla, který bude vyhovovat vašim potřebám a přitom ušetřit čas i peníze. 

Cestujete-li do Bergama letadlem, bude samozřejmě snazší vyzvednout si zapůjčené auto na letišti. Bergamo je skvělým výchozím bodem jak ke krátkým, tak několikadenním výletům za poznáním krás severní Itálie. 

Obecné informace o Bergamu

Bergamo se nachází 50 km severovýchodně od Milána na úpatí Alp. 

Během římské éry se městu říkalo Bergomum. Je to krásné město v Alpách skládající se ze dvou částí: nahoře umístěného starého jádra Città Alta, a nového města Città Bassa, ležícího ve spodní části. Bergamo se může pyšnit krásnými budovami z období renesance a středověku. Najdeme zde staré centrum města s náměstím Piazza Vecchia a vůbec nejstarší městský dům v celé Itálii. Ve městě se nachází také Palazzo Della Ragione z 12. století a Palazzo Della Biblioteca. K dalším památkám patří kostel Santa Maria Maggiore z roku 1137, jenž obsahuje Donizettiho hrob a kapli Colleoni. Návštěvníci si mohou také užít cestu lanovkou ze Città Bassa do Città Alta nebo navštívit vesnici San Vigilio v horách se zříceninou hradu a úžasným výhledem. Bergamo se nachází v blízkosti jezera Iseo a lyžařských středisek. 

Letiště Milan Bergamo a Orio al Serio se nacházejí 4 km od centra města. 

Město Bergamo a jeho letiště jsou jedním z nejoblíbenějších míst v Itálii, kde si můžete půjčit auto. V Bergamu nabízíme široký výběr pronájmů a snažíme se je přizpůsobit vašim záměrům i rozpočtům. Zkuste náš vyhledávač výše a získejte obecnou představu o širokém výběru a nízkých cenách aut k pronajmutí v Bergamu. 

Letiště

Letiště Bergamo – Orio Al Serio (BGY) je mezinárodní letiště ležící 6 km jihovýchodně od centra města. Na letiště létají převážně nízkonákladové aerolinky. Řada půjčoven má své přepážky u vstupu do příletové haly, včetně společností Avis, Auto Europa, Budget, Europcar, Locauto, Maggiore a Sixt. 

Tipy na výlet

S půjčeným autem v Bergamu můžete podniknout pěkné jednodenní výlety do dalších velkých měst: módní metropole Milán se nachází 58 km od centra. Další významná města jsou Verona (117 km), Turín (185 km) a Janov (203 km). 

Severoitalské silnice mají dobrý standard a většina velkých měst je spojena dálnicí. 

S Bergamem jako základnou pro výlety lze také navštívit největší italské jezero Garda. V létě si tam můžete skvěle zaplavat a kolem celého jezera jsou malebné vesnice. Jezero Garda se nachází 85 km východně od Bergama. 

Pokud vás lákají Bergamské Alpy, můžete zajet do letoviska zimních sportů Foppolo, jenž se nachází 57 km severně od Bergama. V zimě potěší skvělými sjezdovkami a běžeckými stezkami, v létě nabídne krásné okolí s malými jezery a potoky ideální na procházky.