Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bergamo Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bergamo Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bergamo Letiště miniguide

Autopůjčovna Bergamo Letiště
Půjčovna Aut Bergamo Letiště

Letiště Bergamo (BGY) oficiálně volal Orio al Serio mezinárodní letiště, umístil méně než 4 km od Bergamo a 45 km od Milána. Je zde dobré autobusové spojení mezi Bergamo a na letiště. Od vlakového nádraží v Bergamu, je snadné přejít na Milán. Autopůjčoven k dispozici v hale letiště příletu, Auto Europe, Avis, Europcar, Hertz, Locauto Tirreno, Maggíori a Sixt. V roce 2009 navštívil 7.160.008 cestujících letiště Bergamo. 12 různých leteckých společností poskytujících služby na letišti, a to především nízkonákladové letecké společnosti, Ryanair a je hlavní společností.Milan má dvě letiště, která jsou blíže k městu, ale mnoho také používat letiště Bergamo pro cestu do Milána z důvodu nižších cen. Bergamo Airport má dobrý výběr obchodů, je možné koupit italské módy a místní produkty. K dispozici je také dobrý výběr restaurací, ordinací, lékáren, bankomatů a VIP salonek, který je otevřený všem za poplatek. Nejsou žádné hotely na letišti.