Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Chile

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Chile zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Chile miniguide

Autopůjčovna Chile
Půjčovna Aut Chile

Chile, který leží jihozápadně od jihoamerického kontinentu, má cca. 16.000.000 obyvatel a rozloze 756.950 km2. V zemi je dlouhý a úzký a má pobřeží na Tichém oceánu v celé 4630 km. Jinak, hranice země Argentina, Bolívie a Peru. V rámci pobřeží dominují Andách, kde nejvyšší vrchol chiles stranou, Ojos del   Salado, je 6.879 m.Daleko na severu najdeme nerost-bohatý Atacama.

Klima v Chile je převážně mírné, ale s výrazně liší – od extrémně suchých oblastech kolem pouště Atacama na severu k relativně chladné a vlhké klimatické podmínky na samém jihu (v Tierra del Fuego souostroví). Podél pobřeží ve střední části země je středomořské klima. V zemi je také několik aktivních sopek, a to někdy postiženým zemětřesením.

Základní kapitál Santiaga, který je zároveň největší město země (4,4 mil. obyvatel), který se nachází v zemi.Většina měst, nicméně, podél pobřeží, a některé ty největší z nich je Antofagasta, Viña del Mar, Concepcion a Valparaiso. Je třeba rovněž Punta Arenas v Ohňové zemi, svět je nejjižnějším městem.Tierra del Fuego je oddělen od pevniny na slavné úžiny Magellan a nejjižnějším cípu Tierra del Fuego – Cape Horn – byli s jejich mnoho bouří, jeden z nejvíce notoricky známých míst ve dnech plavby lodí.

Chile je známé pro jeho mnoho krásných národních parků, a tři z nich seznamu světového dědictví UNESCO. To také dělá starého města Valparaiso.

V zemi je největší letiště Aeropuerto Internacional Comodoro Arturo Merino Benitez hlavního města Santiaga.Hlavní letiště, tam jsou jiné takové v Concepción a Punta Arenas.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem auta na výše uvedených letištích a ve většině velkých měst v Chile.