Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Santiago

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Santiago zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Santiago miniguide

Autopůjčovna Santiago
Půjčovna Aut Santiago

Santiago de Chile je hlavním městem Chile a je centrálně umístěný v zemi.Město leží na východ od velké země a jeho přístavy jsou města San Antonio a Valparaiso.Mapocho řeka teče přes město a splňuje Tichém oceánu na západ. Santiago je největším městem v zemi s populací přes 4,8 milionu (2009). Pedro de Valdivia založil město ve Španělsku v roce 1541, a Santiago byl selvstedig v roce 1817.

Přestože je Santiago téměř 500 let, je dnes velmi moderní město. Santiago je plná kontrastů s mrakodrapy a svěží parky bok po boku, a vysoké, sněhu-limitován pohoří, které obklopují zelené údolí. Město nabízí vše od restaurací a barů a zábavních podniků známých staveb, jako jsou prezidentský palác La Moneda. Návštěvníci si mohou vybrat z mnoha muzeí, včetně Museo Nacional Historico a Muzeum umění Museo de Solidaridad Salvador Allende.

Comodoro Arturo Merino Benitez mezinárodní letiště nabízí lety do téměř celý svět kolem. 25 km mimo město.