Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Santiago Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Santiago Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Santiago Letiště miniguide

Autopůjčovna Santiago Letiště
Půjčovna Aut Santiago Letiště

Comodoro Arturo Merino Benitez mezinárodní letiště „Ambi“ (OSB), také známý jako Pudahuel letiště a mezinárodní letiště v Santiagu, se nachází 10 km severozápadně od Santiaga. K dispozici je kyvadlový autobus mezi letištěm a centrální Santiago. Autopůjčovna společnosti k dispozici na letiště Budget, Hertz, Avis, Alamo, a Rosselot Econorent.  9.017.718 cestujících navštívil Santiago letiště v roce 2009, která je největším vzdušným přístavem v Chile.  17 různých mezinárodních leteckých společností poskytujících služby na letišti, které má přímé lety do většiny hlavních měst v Jižní Americe a Spojených státech, Evropě,Austrálii a Asii.V únoru 2010, Chile snášel hlavní zemětřesení, které způsobilo letiště bylo uzavřeno pro všechny operace, 27 Února. To bylo otevřeno 3 Března.  Rozsah jídlo a pití místa je dobré. Santiago letiště může nabídnout až 70 různých obchodů, včetně prodeje chilské víno, hudbu a další suvenýry. Letiště nabízí také bezdrátové připojení na internet, bankomat, pošta, konferenční centrum, lékárna, lékař a zubař, masáže. Holiday Inn Santiago – letiště, která byla otevřena v roce 2007 se nachází na letišti.