Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Concepcion

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Concepcion zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Concepcion miniguide

Autopůjčovna Concepcion
Půjčovna Aut Concepcion – Foto: © Paul T.J. Edmonds

Concepción se nachází v jižní části Chile a je hlavním městem Bío-Bío regionu. Město je třetí největší město s počtem obyvatel nad 215 000 (2008). Concepción se nachází 10 km od ústí Bío-Bío. Město bylo založeno na pobřeží Pacifiku v roce 1550 a byl podroben mnoha silných zemětřesení a tsunami v průběhu let. V roce 1730 se stěhoval Concepcion dále do vnitrozemí, ale byl tvrdý hit zemětřesením v budoucnu.

Stabilní stavět-up Concepcion dala městu moderní pocit. Tam je také mnoho zeleně a míst ve městě, včetně náměstí Plaza de la Independencia, kde byla podepsána Deklarace nezávislosti v roce 1818. Universidad de Concepción je krásné a populární atrakce, která je obklopena svěží parky. Se dozvědět o historii tohoto místa by měla vzít na výlet do městečka Lota v historickém muzeu a Isidora Cousiño Park.

Carriel Sur Mezinárodní letiště je druhé největší letiště v Chile a nachází se asi 5 km od Concepción.