Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Calama

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Calama zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Calama miniguide

Autopůjčovna Calama
Půjčovna Aut Calama

Calama je chilský hornické město leží v severní části Chile. Město patří do regionu Antofagasta a nachází se nedaleko chilského měděné doly. Calama se nachází v poušti Atacama, svět je nejsušší poušť, což znamená, že to padá velmi nízké množství srážek ve městě. Provincia de El Loa Calama, kde provincie kapitálu a obyvatelstva v roce 2007 byl oceněn na více než 143 000 Río Loa je nejdelší řeka v Chile a protéká Calama.

Mnoha atrakcí a míst se nachází mimo centrum Calama. Zvědavý se mohou přihlásit na výlety do největší měděný důl, Chuquicamata, který se nachází cca. 20 km mimo město. Jiných oblastí stojí za návštěvu, je San Pedro de Atacama je krásné městečko kousek na jih-východ Calama. Kromě toho, že sopka Licancabur a zvláštní údolí Valley z míst, Měsíce, které by měly být vidět.

El Loa mezinárodní letiště je největším vzdušným přístavem v zemi a nachází se cca. 6 km mimo Calama.