Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Puerto Montt

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Puerto Montt zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Puerto Montt miniguide

Autopůjčovna Puerto Montt
Půjčovna Aut Puerto Montt

Puerto Montt je přístavní město ležící v jižní části dlouhé Chile je hlavním městem regionu Los Lagos.Město patří k provincii Llanquihue a nachází se na západním pobřeží sousedící s Tichým oceánem. Puerto Montt vede v zátoce Seno Reloncaví spojených s Golfo de Ancud. Město bylo založeno v roce 1853 a v současné době žije asi 160 000 obyvatel, tady (2008).

Puerto Montt je charakterizována kontrasty. To vytváří dobré klima, svěží krajinu, zatímco město se nachází v fjordu a je obklopen sněhu-limitován špiček. Tato oblast má několik parků, včetně Alerce Andino Národního parku a Lahu Nadi přírodního parku. Město je známé pro moderní přístav a Puerto Angelmó je země je nejlepší a největší trh na mořské plody. Chcete-li zjistit o historii Puerto Montt je možné navštívit náměstí Plaza de Armas, nebo Historické muzeum Juan Pablo II Městského muzea.

El Tepual mezinárodního letiště je cca. 10 km mimo Puerto Montt.