Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Temuco

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Temuco zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Temuco miniguide

Autopůjčovna Temuco
Půjčovna Aut Temuco – Foto: © Patanko

Temuco je chilské město ležící v jižní části země, asi 270 km jižně od Concepción. Město se nachází mezi Tichým oceánem na západě a na východě And, a řeka protéká centrem Cautín. Temuco patří Araucanía oblast pojmenována po Mapuche indický jazyk, a město je jeho kulturní centrum. Temuco, která byla založena v roce 1881 a dnes je domovem přibližně 240 000 obyvatel, tady (2008). Metropolitní oblast má populaci přes 260 000 (2002), což z této oblasti na jihu Chile je druhý největší.

Temuco je tím pravým místem k návštěvě, pokud se chcete dozvědět více o Mapuche Indové, kteří je Chile domorodé obyvatelstvo.Zde je Mercado Městského trh, kde lze koupit tradiční Mapuche zboží. Ve slavné Alemania Avenue, včetně Museo Regional de la Araucanía o Mapuche Indové. Pablo Neruda Národní železniční muzeum je věnováno staré parní lokomotivy a pojmenoval známý chilský básník.

Maquehue letiště je cca. 5 km od centra města a nabízejí lety na domácím trhu.