Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Punta Arenas

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Punta Arenas zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Punta Arenas miniguide

Autopůjčovna Punta Arenas
Půjčovna Aut Punta Arenas

Punta Arenas je hlavním městem oblasti zvané Magallanes y la Chilena Antartic, a nachází se na poloostrově Brunswick, který hraničí úžiny Magellan k východu. Punta Arenas měl populaci téměř 120 000 v roce 2008, a toto dělá třetí největší město v oblasti Patagonie. Punta Arenas je považováno za nejjižnější město na světě co do velikosti. Město Ushuaia v Argentině na jih, ale jen z poloviny tak mnoho obyvatel.

Punta Arenas je úžasné kontrasty přírody, kde jsou možnosti pro horská kola a jízdu na koni. Port je jeden z hlavních přístavů v zemi, něco, co můžete dozvědět více o námořní muzeum Museo y námořní Maritimo. Je to organizovaný mnoho výletů do okolních míst, včetně Monumento Přírodní Los Pingüinos, kde se nachází asi 50 000 pingvinpar. Je to 1418 km na sever od pobřeží Antarktidy, a tam jsou lodě z Punta Arenas.

Na letišti je oficiální název je Presidente Carlos Ibáñez del Campo Mezinárodní letiště se nachází téměř 20 km od centra města.