Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Antofagasta

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Antofagasta zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Antofagasta miniguide

Autopůjčovna Antofagasta
Půjčovna Aut Antofagasta

Antofagasta se nachází v severní části Chile, táhnoucí se podél západního pobřeží Latinské Ameriky a hraničí s Tichým oceánem.Je umístěn ve vyprahlém poušti Atacama západního pobřeží Chile a má port, že vývoz patří měď a ledek. Město je hlavním městem provincie stejného jména, a jeho populace je odhadována na téměř 310 tisíc (2008). Antofagasta byla založena v roce 1866 jako přístav a obchodní centrum.

Antofgasta je vynikající pro outdoorové aktivity, protože suché klima a hranice města s parky a další atrakce. Chacabuco je mrtvá vesnice byla zcela opuštěna v roce 1930 a jeden může ještě vidět budovy, jako je divadlo a kostel. Plaza Colón je náměstí, a tady je Big Ben v miniatuře, která byla dána v roce 1910 Britové. Další atrakce, které jsou věnovány na místní historii muzea jsou Regionální muzeum a Archeologické muzeum.

Cerro Moreno mezinárodní letiště je letiště, které slouží Antofagasta a se nachází cca. 20 km mimo město.