Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ancona

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ancona zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ancona miniguide

Autopůjčovna Ancona
Půjčovna Aut Ancona

Ancona je město centrální Itálii v regionu Marche na pobřeží Jaderského moře. Přístavní město má populaci 100,000. Zde je trajektové dopravy na chorvatském   Zadar,Split, Hvar, Bari, Rijeka a Dubrovník, a na Řecko a Černou Horu.

Trajan triumfální oblouk z roku 115 nl Kr. je Ancona. Je vyrobena z mramoru. To je také katedrála San Ciríaco od 1000-století, postavený na ruinách chrámu Venuše.Ancona Katedrála stojí na kopci, Guasco, s výhledem na město a přístav úchvatné výhledy na Ancona a na pobřeží Jaderského moře. To je formováno jako loď, která je vzhůru nohama, a má 12-oboustranný dome. V přístavu Ancona je pomník postavený Benito Mussolini. V Monte Conero v okolí se nachází pobřeží s četnými písčitými plážemi a letovisek, že Portonovo, Sirolo a Santa Maria di Badia.

Aeroporto di Ancona Falconara je 4 mil od centra města Ancona.