Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Pescara

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Pescara zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Pescara miniguide

Autopůjčovna Pescara
Půjčovna Aut Pescara

Pescara je město na východ od Říma. To je umístěné na řece uplynutí Pescara na Jadranu. Pescara je největší město v regionu Abruzzo, se svými 122.000 obyvateli.Pescara má trajektové služby několika městech po celém chorvatském Jadranu Split a Hvar.Město je také rozbočovač pro železniční Bolona – Bari – Brindisi.

Pescara Katedrála, San Cetteo od 100-obrazy století Františka z Assisi. Zde je Gabriele d’Annunzio matka pohřbena. Pescara má Dedalo Centrum pro současné umění, která organizuje výstavy a workshopy. Město má 20 km dlouhé pláže, kde si návštěvníci mohou navštívit některou z mnoha restaurací a pochutnat si na pizzu nebo italské kávy. V červenci, Pescara centrum pro divadlo, televizi a literatury, a mezinárodní jazzový festival. V květnu město pořádá Madonna dei Sette Dolori festival, a poslední neděli v červenci město hostí party na počest apoštola sv.

Abruzzo Letiště se nachází čtyři míle mimo Pescara.