Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Brindisi

Pokud plánujete vaši příští dovolenou v Brindisi a zajímá vás, jestli jsou tam autopůjčovny, které nabízí cenově dostupný pronájem auta, abyste si mohli projet všechna krásná místa ve městě? Nemusíte mít strach. Je zde spousta možností pronájmu auta k vaší spokojenosti. Rezervace auta k pronájmu je velmi jednoduchá. Přesto si můžete vámi preferovanou službu pronájmu auta najít online.

Průvodce po Brindisi

Autopůjčovna Brindisi
Půjčovna Aut Brindisi

Brindisi je italské přístavní město v oblasti Apulie, hlavní město stejnojmenné provincie. Ekonomika města je založena na zpracování chemikálií, zemědělství, obchodních činnostech a výrobě elektřiny. V současnosti má město přes 80 000 obyvatel. Podle historie bylo město založeno hrdinou Diomedem. Fakta však ukazují, že město Brindisi existuje již od dob starověkých Řeků a Římanů. V blízkosti Brindisi se nacházejí města Mesagne, San Pietro Vernotico a Cellino San Marco.

Město těží ze své polohy na pobřeží; jsou zde dechberoucí přístavy, které můžete prozkoumat během vaší návštěvy města. Přístav sehrál klíčovou roli v historickém růstu této části Itálie díky aktivnímu obchodu s Řeckem a dalšími zeměmi za Jaderským mořem. Kromě toho nabízí Brindisi také rozsáhlou sbírku fantastických budov, jako je Chiesa di Santa Maria del Casale a krásné Castello Alfonsino.

Klimatické podmínky ve městě jsou příznivé, což z Brindisi dělá lepší místo pro život lidí. Ve městě je spousta atrakcí, díky kterým bude každá chvilka vašeho pobytu stát za to. Některé z těchto atrakcí jsou portál De Cateniano, lodžie Palazzo Balsamo a Provinční archeologické muzeum. V pulzujícím historickém centru Brindisi najdete také několik starověkých artefaktů, které vás zaujmou. Město bylo prozatímním městem vlády od září 1943 do října 1944.

Kromě toho zde ve městě najdete také krásné hrady s bohatou historií. Mezi tyto hrady patří Castello Svevo di Brindisi, Castello Alfonsino a další neuvěřitelné hrady, které čekají na vaši návštěvu. V Brindisi také narazíte na vynikající kuchyni a víno. Mezi slavné restaurace v Brindisi patří Officina dei Sapori Ostuni, Romanelli, Sciue Sciue, Masseria Li Veli atd. Většina hotelů v Brindisi má dobře vybavenou pláž, která je obklopuje. Při objevování města Brindisi doporučujeme používat Mapy Google.

Objevujte pronajatým autem

V Brindisi objevíte během jízdy autem z autopůjčovny spoustu atraktivních a krásných míst. Pokud chcete pronajatým autem prozkoumat město Brindisi, můžete začít návštěvou náměstí Cathedral Square. Maximální vzdálenost od Cathedral Square je přibližně 6 km, takže jízda pronajatým autem sem vám zabere přibližně šestnáct minut. Můžete také zastavit u Colonne Romane, které se nachází v přístavním regionu Brindisi. Není to daleko z náměstí Cathedral Square.

Dalším zajímavým místem, které můžete navštívit, je Chiesa di Santa Maria – jedna z nejznámějších náboženských památek ve městě. Krásný kostel se nachází západně od náměstí Cathedral Square. Vzdálenost k místu je přibližně 7,0 km, což zabere asi 21 minut jízdy autem z autopůjčovny. Můžete také objevovat historické dědictví Brindisi. Jedním z významných muzeí, které stojí na návštěvu, je Museo Archeologico Provinciale Ribezzo. Zde najdete mnoho zajímavých předmětů souvisejících s historií Brindisi.

Kromě toho si můžete zajít do některé ze slavných restaurací v Brindisi a ochutnat zdejší nejlepší tradiční jídla. Pokud jste fanouškem pizzy, pak byste měli navštívit Romanelli, kde dělají nejlepší pizzu ve městě. Maximální vzdálenost od místa je přibližně 6,7 km, což vám bude trvat 19 minut jízdy autem. Mezi další místa, která můžete navštívit, patří Muzeum piva, Castello Svevo di Brindis, Loggia di Palazzo Balsamo, Tenuta Partemio atd. Během návštěv restaurací si nenechte ujít jídla jako jsou Panzerotti, Focaccia Barese, Ragù alla Pugliese atd.

Letiště

Město Brindisi má čtyři letiště, z nichž dvě jsou nejoblíbenější. Jedním z hlavních letišť je letiště Brindisi Casale, které obsluhuje všechny části Salento a nachází se pouhých 6 km od centra města. Další letiště, známé jako Salento, se nachází v Brindisi, v jižní Itálii. Mezi půjčovny automobilů, které zde mají své pobočky, patří Budget, Hertz, Europcar, Avis atd. K dispozici jsou různé typy pronájmů včetně Economy, Luxury apod. Některé z nejoblíbenějších destinací, kam se létá z letiště Brindisi, jsou Pisa, Milano a Verona.

Dalším ze čtyř letišť je letiště Bari Palese, které se nachází v Bari. Toto letiště je přibližně 8 km severozápadně od centra města. Autopůjčovny dostupné na letišti Bari Palese jsou mimo jiné Sixt, Hertz, Europcar nebo Budget. Vozy, které jsou k dispozici, zahrnují Economy, SUV, kabriolety, minivany a mnoho dalších.

Poslední z letišť v blízkosti Brandidi je Mezinárodní letiště Matky Terezy v Tiraně, známé taky jako Mezinárodní letiště Rinas. Tohle letiště je od Brandisi vzdáleno 185 km. Najdete tady mimo jiné autopůjčovny Enterprise, Avis, Alamo, Thrifty, Europcar atd. Vypůjčit si můžete Mini, Minivan, Economy, Compact a mnoho dalších. Domácí letiště v blízkosti Brindisi pak jsou Lecce/Galatina a Grottaglie.

Doprava

Předtím, než se vydáte na cestu po Brandisi v autě z autopůjčovny, měli byste vědět pár věcí. Jedná se o dopravu, stav silnic, rychlostní limity a možnosti parkování. Většina dálnic v Brindisi jsou tříproudové a rychlostní limit je zde 130 km/h. Na ostatních hlavních silnicích je nejvyšší povolená rychlost 110 km/h a na venkovských cestách je to 90 km/h. Nicméně byste se měli řídit dopravními předpisy a nařízeními, jinak řidiči při překročení rychlosti hrozí pokuta.

Silnice v Brindisi jsou v dobrém stavu. Většina venkovských cest je obvykle úzká, takže při jízdě po nich byste měli být opatrní. Pokud však nejste držitelem povolení, měli byste se při jízdě vyhnout zóně Traffico Limitato. V Brindisi je několik možností parkování. Některé z parkovit jsou Garáž S. Chiara, Parcheggio Aeroporto Brindisi a Deposito Autorimessa di Palma. Parkoviště nabízejí mimo jiné krátkodobé, dlouhodobé a denní parkování.