Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Varšava Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Varšava Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Varšava Letiště miniguide

Autopůjčovna Varšava Letiště
Půjčovna Aut Varšava Letiště

Varšava Frederic Chopin Airport se nachází 10 km jihozápadně od Varšavy a je největší letiště v Polsku. Kromě pravidelných letů mezi Varšavou a letiště, existují přímé autobusy do 30 různých měst v Polsku. Autopůjčovna společnosti zastoupené na Varšavské letiště jsou Hertz, Europcar, Sixt, Avis, Budget, Ge-Car a Alamo. 8.282.035 cestujících navštívil Varšavu letiště v roce 2009. To je hlavní rozbočovač pro Air Berlin, Wizz Air, LOT Polish Airlines. LondýnFrankfurtPaříž a Amsterdamjsou čtyři nejvytíženější mezinárodních destinací.Letiště má dva terminály umístěny ve stejné budově, byla Terminál 2 dokončen v roce 2008.  Nákupní možnosti jsou příliš dobré na letišti, které spočívá především v tax-free, výběr nápojů a stolování je dobrá. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, bankovnictví, zdravotnictví, dětské / rodinný pokoj a VIP salonek.  Falcon Tranzit Hotel je umístěn na terminálu, zatímco Courtyard by Marriott se nachází těsně mimo. Courtyard by Marriott má velké konferenční centrum.