Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Varšava

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Varšava zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Varšava miniguide

Varšava
Půjčovna Aut Varšava

Varšava je hlavním městem Polska. Město leží na řece Visle ve středu Polska. Varšava má cca. 1,7 milionu obyvatel, cca. 2,4 milionu na předměstí.

Varšava je město s bohatou kulturou, s mnoha divadel, muzeí a opera. Cca. 80% bylo zničeno během 2. Světové války, ale středověkého centra města je přestavěn.Staré Město, který má svůj původ od roku 1400 na seznamu světového dědictví UNESCO. Je stále ještě zbytky starých městských hradeb. To bylo tady že varšavského ghetta byl lokalizován. Mezi náměstí a hradu je gotická katedrála v lednu od 1300s. Královský palác, červená budova z 1300s byla královská rezidence v roce 1569 a byl prezidentem bytů 1944. Velkolepý Wilanowpalasset je barokní zámek, který byl postaven na 160-číslo pro krále v lednu II. Je to jeden z největších paláců v Evropě, a má velkou sbírku umění. Varšava má mnoho festivalů, od Mozarta festivalu, filmový festival a židovské kultury.

Warsaw Airport, Fryderyk Chopin Okęcie je 11 km od centra Varšavy v jihozápadní.