Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Malta Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Malta Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Malta Letiště miniguide

Autopůjčovna Malta Letiště
Půjčovna Aut Malta Letiště

Malta International Airport (MLA) se nachází 8 km jižně od Valletty, mezi obcemi Luqa a Gudja, a je jediné letiště na Maltě. Tam jsou pravidelné autobusy mezi letištěm aValletta. Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti jsou Alamo, Budget, Europcar, Hertz, Avis, National, Sixt a Thrifty. 3.124.846 cestující navštívit letiště v roce 2008. To je hlavní základnou pro vnitrostátní lety dopravce Air Malta do mnoha destinací v Evropě. Na 5 Nejoblíbenější zahraniční destinace z Malty jsou LondýnManchesterFrankfurtŘím a Mnichov.

Malta mezinárodní letiště má dobrý výběr obchodů, kaváren a barů, ale žádné restaurace. Na letiště získal několik ocenění a má velmi pěkný design. Ostatní zařízení patří banka, pošta, bezdrátové připojení k internetu, business lounge a turistická kancelář. Nejsou žádné hotely na letišti, nejbližší je Golden Tulip Vivaldi Hotel.