Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Valetta

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Valetta zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Valetta miniguide

Autopůjčovna Valetta
Půjčovna Aut Valetta

Valletta je hlavním městem Malty. Město se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova, mezi Marsamxett Harbour a Grand Harbour. Valletta má 22.000 obyvatel, cca.115.000 s předměstími. Odtud trajektem do Sicílie.

Malta je možná nejlépe známý pro jeho úsilí v evropské hudební soutěže Euro Vision. Valletta byla založena v 1400s tím, Johannitterordenens velmistr Jean de la Valette.Město má několik vzpomínek z dob, kdy to bylo Johannitterordenens velitelství. Grand Master palác je nyní vládní budovy, zatímco v katedrále, St John je katedrála, která pochází z roku 1570, jsme najít místo posledního odpočinku velkých mistrů. Církevní muzeum je mistrovské dílo malíře Caravaggia. Město bylo původně Británie je hlavní námořní základna ve Středozemním moři. Valetta je UNESCO přírodní a kulturní dědictví. Návštěvníci se mohou také projít v úzkých uličkách chrámů Tarxien mimo Valletta nebo na operu.

Malta International Airport je pět kilometrů od města Valletta.