Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kostarika

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kostarika zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kostarika miniguide

Autopůjčovna Kostarika
Půjčovna Aut Kostarika

Kostarika je ve Střední Americe, a má 4,2 milionu obyvatel. To je ohraničené na sever Nikaragua a Panama na jihu, a pobřeží na pobřeží Karibského moře na východě a Tichým oceánem na západě a jihu.

Kostarika je známá pro své rozmanité scenérie, svěží s exotických zvířat a ptáků. Krajiny   se skládá z hor a sopek, pastvin, jezer, pláží, lagun a tropický deštný prales.Nejvyšší horou je Cerro Chirripó, a je 3820 m. V zemi je nejvyšší sopka volala Irazu a opatření 3432 m.

V zemi má suché tropické klima na pobřeží Tichého oceánu, a subtropické klima na Vysočině. Období dešťů se koná od května do října.

Kostarika je primární jazyk je španělština, a cestovního ruchu je země je hlavní průmysl.

Ve středu země se nachází hlavní město San José, které má asi 350.000 obyvatel.San José je moderní město s mnoha krásnými parky a zahrady, zajímavá muzea, divadla a noční život místech.

Jiné pozoruhodné města v Kostarice je Cartago, Alajuela, Libérie, Caldera, Gofito, Puerto Limón, San Isidro a Puentarenas. Ta je přístavní město s velkou výletní provoz. Přímořského letoviska Tamarindo je také známé turistické letovisko na severozápadním pobřeží Kostariky.

Země je hlavní letiště je nazýván Juan Santa Maria mezinárodní letiště, které leží na Alajuela – 19 km severozápadně od hlavního města San José.

Díky nám si můžete rezervovat pronájem auta na většině středisek v Kostarice, včetně hlavního města San José a ve všech hlavních prázdninových destinací.

Autopůjčovna – destinace