Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut San Jose Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve San Jose Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

San Jose Letiště miniguide

Autopůjčovna San Jose Letiště
Půjčovna Aut San Jose Letiště – Foto: © Ack Ook

Juan Santamaria Mezinárodní letiště (SJA) se nachází v Alajuela asi 20 km od San Jose, a je pojmenoval podle národní Kostarika hrdina Juan Santamaria. Je zde také autobusová každých 5 minut mezi letištěm a San Jose. Autopůjčovna společnosti, které nabízejí své služby Alam, Avis, Avanti, Budget, Europcar, Mapache, Payless, Thrifty, Toyota a Tricolor.

3,2 milionu cestujících navštívil San Jose letiště v roce 2008, což je největší v Kostarice. Když opustit letiště, musí zaplatit poplatek ve výši 26 amerických dolarů. Poplatek lze zaplatit na letišti nebo v předem kreditní kartou z většiny hotelů. Ze San Jose může cestovat přímo do mezinárodních destinací v Evropě, Severní a Jižní Americe.  San Jose letiště nabízí jednoduché jídlo a kavárna, stejně jako duty free a některé obchody se suvenýry. Má také ATM. Neexistuje žádný hotel na letišti.