Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Alajuela

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Alajuela zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Alajuela miniguide

Autopůjčovna Alajuela
Půjčovna Aut Alajuela

Alajuela je město s centrální polohou v Kostarika ve Střední Americe.Město patří do provincie stejného jména, kde to je také kapitál. Provincie se nachází ve Valle Central, téměř 1000 metrů nad mořem. Je to jen 20 km od hlavního města San José, který se nachází trochu dál na jih, a Alajuela je druhým největším městem v oblasti.V roce 2007, populace jen méně než 50 000 uvnitř městských omezení.

V bohaté oblasti, tam je mnoho parků a nejpopulárnější je zde Parque Central, který se nachází ve městě. V okolí je ZOO Ave a motýlí farma. Jedním z hlavních atrakcí je aktivní sopka, která naposledy Poas propukla v roce 2009 a je obklopen nádhernou přírodou. V dubnu, karnevaly a průvody v ulicích, kdy se slaví Den Juan Santamaria, a v červenci koná festival Mango s různými stánky a průvody.

Juan Santamaría mezinárodní letiště je hlavní letiště v zemi a nachází se 3 km od centra města