Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Puntarenas

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Puntarenas zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Puntarenas miniguide

Autopůjčovna Puntarenas
Půjčovna Aut Puntarenas

Puntarenas se nachází na Kostarika s ‚západní pobřeží a do přístavu, který vede do Golfo de Nicoya na Pacifik.Město patří k provincii Puntarenas a název znamená „písečné bod“ v angličtině. Puntarenas je největší město v provincii, a počet obyvatel v roce 2008 byla mírně nad 35 000 Město bylo dlouho země je hlavní Pacifik port, ale v posledních letech, Caldera získané pozice.

Puntarenas je atraktivní město s tropickým klimatem a svěží krajinu. Mnozí cestují do této oblasti, aby si na plážích a seznámit se s přírodou prostřednictvím činností, jako je rybolov a jízda na horském kole. Carara Národní park se nachází u města a organizované výlety do přírody pozorovat v deštném pralese, nebo jít na krokodýla safari. Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o historii této oblasti by měla být mořské Historické muzeum Puntarenas navštívili.

Juan Santamaría mezinárodní letiště a Tobias Bolaños mezinárodní letiště jsou dvě velká mezinárodní letiště, které patří do základního kapitálu, San José, který se nachází přes 100 km východně od Puntarenas.