Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut San Jose

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve San Jose zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

San Jose miniguide

Autopůjčovna San Jose
Půjčovna Aut San Jose

San José je hlavním městem Kostariky a má centrální polohu, blíže k západnímu pobřeží a Tichomoří, než na východním pobřeží a Karibiku.Město se nachází v Central Valley a je asi 50 km k západnímu pobřeží. San Jose patří do provincie stejného jména a je největším městem v zemi. V roce 2007 tam bylo asi 335 000 obyvatel San José.

Příroda je bohatá a úrodná, a město se může pochlubit mnoha parků, včetně Parque Metropolitano La Sabana je největší. Existují desítky muzeí v San José, včetně muzea dětské Museo de los NINOS a exotického hmyzu muzea Museo de la Universidad de Insectos de Kostarika. Jeden z nejslavnějších staveb je krásný Národního divadla z roku 1897. Asi hodinu mimo San José je aktivní sopka Poas, což je velkým lákadlem.

Tobias Bolaños mezinárodní letiště je asi. 8 km mimo město, a to trvá asi 20 minut jízdy na hlavní letiště, Juan Santamaría mezinárodní letiště.