Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Pau Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Pau Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Pau Letiště miniguide

Autopůjčovna Pau Letiště
Půjčovna Aut Pau Letiště

Pau Pyrénées Airport (PUF) se nachází 10 km severovýchodně od Pau ve Francii. Autobusy jezdí mezi letištěm a Pau. Autopůjčovna společnosti představovaly jsou Hertz, Sixt, Avis, Europcar a národní / CITER  Kolem 800 000 cestujících navštívili Pau letiště v roce 2008.Zkušený významný růst od nástupu nízkonákladových dopravců Ryanair a Transavia, ale také sloužil Air France. V roce 2007 havaroval Air France: Lety z Pau do Paříže, všechny cestující kromě jednoho přežil.Jede z letiště Pau je v první řadě závisí cestovat do jiných destinací ve Francii, ale také do měst, jako je Brusel, a Londýn.

Pau letiště má restauraci, která má také barseksjon a pivnice. K dispozici je obchod na letišti. Ostatní vybavení patří konferenční místnosti, business lounge, první pomoc a ATM. Nejsou žádné hotely na letišti.