Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Maarianhamina

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Maarianhamina zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Maarianhamina miniguide

Autopůjčovna Maarianhamina
Půjčovna Aut Maarianhamina

Mariehamn (finský: Maarianhamina) je hlavní město souostroví Aland, který se nachází v Baltském moři, jen kousek od jihozápadního pobřeží finské pevniny. To bylo – a zůstává – námořní přístav, který také charakterizuje atrakce, které nabízí. Mariehamn je cca. 11.000 obyvatel – to je téměř polovina obyvatel Åland žije tady.

Åland je sto procent švédského-komunita mluvení, a jsou na všech silně ovlivněny švédská kultura. Souostroví je self-zvládal krajiny v Finské republiky – a také má jeho vlastní národní vlajku.

Mnoho z památek v Mariehamn se nachází v oblasti přístavu. V Österhamnen najít Sjökvarteret s jeho červeno-malovaný kůlny prostředí – a populární stavbu muzea. V Västerhamnen mohou navštívit staré vtipy dům a muzeum loď „Pomerania“, což je 100-rok-staré ocelové kůry. To je také trajekt, který má osobní trajektové spojení sStockholmu ve ŠvédskuTurku (Åbo) a Finsko (Helsinky), ve Finsku – stejně jako Tallinnu v Estonsku.

Další zajímavosti v Mariehamn, jsou tyto uvedeny: Parky Lilla Holmen a Badhusparken – a Mariebad, instituce, která zahrnuje bazén, „äventyrsbad“ pro děti a venkovní bazén pláž.

Åland má vlastní letiště – letiště Mariehamn – se nachází 3 km od centra Mariehamn.