Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tallinn

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tallinn zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tallinn miniguide

Tallinn
Půjčovna Aut Tallinn

Tallinn je hlavní město Estonska a nachází se na sever země.Město je přístav, který je nejdůležitější v zemi, vypouštění do Finského zálivu, jižně od Finska. Je to asi 80 km na finského kapitálu Helsinky. To je největší město Estonska a v roce 2010 populace byla odhadována na více než 405 000 Tallinn Reval jmenoval až do roku 1918 a byl na trhu již na 900 je.

Skrz historii, město bylo předmětem různých nadvlády. Město je označen Danes ‚čas od 1200s, Hanseatic liga od 1500s, Švédové od 1700s a Rusové od roku 1800. Ve starém městě, který byl uveden na světové dědictví UNESCO v roce 1997, je staré městské hradby, věže a středověké kostely. Zde jsou v Evropě nejstarší lékárny v provozu v 1400s. Tallinn nabízí dobré nákupy, mnoho muzeí včetně skanzen o tom, jak lidé žili v minulosti, galerie, parky činnost a koncertních sálů.

Lennart Meri Tallinn letiště je mezinárodní letiště a největší v zemi.Letiště se nachází cca. 4 km mimo centrum města.