Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tallinn Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tallinn Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tallinn Letiště miniguide

Tallinn Letiště
Půjčovna Aut Tallinn Letiště

Lennart Meri Tallinn Airport (TLL) se nachází 4 km od Tallinnu a je největším vzdušným přístavem v Estonsku.  Doprava z letiště jezdí mezi letištěm a centrem Tallinnu.Letiště má dobrý rozsah půjčovnami automobilů, a to jak Budget, Europcar, Hertz, Avis, National a Sixt jsou zde zastoupeny.  V roce 2009, 1.346.236 cestující hostující Tallinn letiště. To je hlavní základnou pro vnitrostátní leteckou společnost Estonian Air. V letech 2006 a 2008, letiště prošel zásadní projekt obnovy, která s sebou moderní a pohodlné letiště.  Tallinn Airport inzeruje na svých internetových stránkách jako první letiště na světě, které nabízejí zdarma bezdrátový přístup k internetu v celé své oblasti. Kromě duty-free shop, letiště má pár zajímavých specializovaných obchodů, z nich je „Cigar Lounge“ a další prodejní estonské řemesla. Jinak tam jsou dvě restaurace na letišti. Hotel Ülemiste se nachází na letišti.