Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Turku

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Turku zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Turku miniguide

Autopůjčovna Turku
Půjčovna Aut Turku

Turku (švédsky: Åbo) se nachází v jihozápadním rohu Finska, kde se řeky Aury vyprší v Ostrovní moře – to je, ve vodách mezi Finském zálivu a Botnického zálivu.Ostrovní moře (Saaristomeri) je také jméno největšího souostroví Finska, která se nachází zde. Turku, které má asi 180.000 obyvatel (2007), patří do krajiny skutečné Liga Finsko (Suomi Varsinais).

Historicky, Turku po dlouhou dobu měla silný švédský přízvuk, ale dnes je 88% finské-obyvatelé mluvení.

Turku, který byl založen v 1200s, je Finsko je nejstarším městem – a byl také ve středověku nejdůležitější. Několik dochovaných staveb dokumentuje význam města, včetně Katedrála Turku v pozdní 1200 je (národní svatyni Finska) a Turku hrad, který byl postaven v roce 1280 to.

Jinak existuje celá řada kulturních památek v Turku. Zde / Turku Turku Art Museum s názvem, který sídlí v monumentální budově z roku 1891 v romantickém stylu.Muzeum řemesel také Kloster Backen je populární turistickou destinací. Ve skutečnosti, to je tady mluvit o celé město z období kolem roku 1700, která se dochovala téměř v celém rozsahu. Dva zvláštní muzeum také má velký příliv turistů: Forum Marineum (námořní muzeum, kde mimo jiné, na zkušenosti jemné full-podvodne manipulovaný Suomen Joutsen od 1902) a Sibelius muzeum (s velkým nástrojem shromažďování, včetně přežívajících poznámky a rukopisy z Finska svět-slavný skladatel Jean Sibelius).

Rodiny s dětmi se často rozhodnou exkurze do malého sousedního města Naantali (švédský: Naantali), 18 km západně od Turku, protože můžete najít, kde velký zábavní park Muumimaailma (Mumin svět). Je založen na slavné příběhy Tove Janssonová to o Moomins.

Turku má trajektové spojení do Mariehamn v Åland a Stockholm – a 8 km severně od města letiště Turku letiště.