Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Turku Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Turku Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Turku Letiště miniguide

Autopůjčovna Turku Letiště
Půjčovna Aut Turku Letiště

Turku (TKU) se nachází 4 km severně od Turku ve Finsku. Autobusy jezdí přibližně každých 20 minut mezi letištěm a Turku. Autopůjčovna společnosti, které nabízejí své služby na letišti jsou Avis, Europcar, Scandia Rent Toyota čisté, Budget, Hertz a Sixt. Kolem 320 000 cestujících navštívil Turku Airport každý rok dělat to 5. Největší letiště ve Finsku v počtu cestujících.  Letiště má jeden terminál pro cestující speciálně pro lavkostfly, včetně Wizz Air létá do Budapešti, Gdaňsku, Rize a Varšavě.Dohromady, cesta asi 15 různých evropských destinací z letiště Turku.  Turku Airport se nachází restaurace, kavárna, duty free a obchod s dárkovým zbožím. Ostatní zařízení patří banky, dětské / rodinné a VIP salonek. Neexistuje žádný hotel na letišti.