Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Maarianhamina Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Maarianhamina Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Maarianhamina Letiště miniguide

Autopůjčovna Maarianhamina Letiště
Půjčovna Aut Maarianhamina Letiště

Mariehamn Airport (MHQ) se nachází v Jomala asi 3 km od Mariehamn na ostrově Åland.Není tam žádná veřejná doprava mezi Mariehamn a letiště tak taxi jsou dobrou alternativou. Na letišti jsou 2 půjčovny současné době jsou Europcar a Hertz.  62.110 cestujících navštívili letiště v roce 2008. Mariehamn letiště je ředitelství pro Air Åland, které má několik letů denně do Helsinek a Stockholmu.  Turku Air létá denně finském městě Turku.  Mariehamn letiště má thajské restaurace, která nabízí také kafémat a turistické a duty-free shopu. Åland se nachází mimo hranice EU daně, a můžete si koupit bezcelní zboží, i když jeden je do předem Finska. Nejsou žádné hotely na letišti.