Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Stockholm Skavsta Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Stockholm Skavsta Airport zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Stockholm Skavsta Letiště miniguide

Autopůjčovna Stockholm Skavsta Airport
Půjčovna Aut Stockholm Skavsta Letiště – Foto: © Svens Welt

Stockholm Skavsta Letiště (NYO) Nachází se 100 km jižně od Stockholmu a 7 km od města Norrköping.Existují autobusy mezi letištěm a Stockholm, Södertälje,Norrköping a Linköping. Europcar, Budget, Sixt, Hertz a Avis, auto společnosti, které jsou založeny na letišti.  Kolem 2,5 milionu cestujících hostující Stockholm Skavsta Airport každý rok, a to je 3. Největší letiště ve Švédsku. Je to především nízkonákladové letecké společnosti využívající letiště, které je hlavní základnou pro Ryanair. Ryanair nabízí přímé lety do asi 40 různých evropských destinací.  Stockholm Skavsta letiště má jednu řadu obchodů, kaváren, barů a restaurací. Na letiště má také přístup na internet, bankovnictví a první pomoc. Hotel se nachází Connetc na letišti a konferenční prostory. Má také hotel Park Inn Rezidor SAS se nachází v blízkosti.