Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Norrköping

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Norrköping zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Norrköping miniguide

Autopůjčovna Norrköping
Půjčovna Aut Norrköping – Foto: © Thuresson

Norrköping, která má cca. 85.000 obyvatel, se nachází v Ostergotlands kraj – 160 km jihozápadně od Stockholmu. Město se nachází v čele fjordu Bråviken (rameno Baltského moře), kde se řeka Motala Ström má její platnosti.

Norrköping má status města od roku 1384, ale jeho skutečný rozkvět později – konkrétně v 1600s. To bylo způsobeno především k podnikání, závod Valonský železa a průmyslové podnikatel Louis De Geer (1587-1652) se zde usadili. Socha něj stojí na Old Market – a jeden z města je hlavní kulturní instituce je pojmenované po něm: Louis De Geer koncert a Kongresshus (1994). V blízkosti tohoto najdeme jiné takzvaný „průmyslová krajina“, ve kterém byl v prostorách bývalého Holmens Pappersbruk obnovena a nyní se dělat sebe užitečný jako „Campus Norrköping“ (Linköping University větev).

Existuje mnoho velkých krásných budov v Norrköping, jako v době Geers období vlastně bylo Švédsko je druhé největší město. Některé z těchto mají také významné kulturní funkce. To zahrnuje Norrköping Art Museum v Drottninggatan (město je hlavní ulice) a unikátní „Strykjärnet“, která se nachází na Motala Ström, která sídlí Muzeum práce.

V opačném případě tyto zajímavosti patří: exotické rostliny „Cactus rostlin Ne“ v centrálním parku Karl Johans, rekreační oblasti v Hällristningsmuseet Hellestad Lund (jen na východ centrální) a zřícenina hradu Johannisborg (severně od Motala Ström).

Norrköping Airport (Kungsangen Flygplats) se nachází 3 km východně od centra města.