Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Norrköping Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Norrköping Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Norrköping Letiště miniguide

Autopůjčovna Norrköping Letiště
Půjčovna Aut Norrköping Letiště – Foto: © Henrik Sendelbach

Letiště Norrköping (NRK) je také nazýván Kungsangen Flygplats a je blízko k E6 3 km východně od Norrköping. Tam jsou pravidelné kyvadlové mezi Norrköping a na letiště. K dispozici jsou čtyři půjčovny aut na letišti, je to Europcar, Sixt, Hertz a Avis.  V roce 2009 100.177 cestujících návštěvě letiště, téměř vše vztahující se k zahraniční lety. Transavia Airlines Sterling Airlines a Finncomm Direktflyg slouží letiště v Kodaňi, Helsinkách a Visby destinací. V květnu 2010 Ryanair otevřel cestu do Alicante. Tam je také několik charterových letů z letiště Norrkoping mezi lednem a červnem.

Norrkoping Letiště je restaurace a obchod nabízející duty-free zboží. Ostatní vybavení patří bezdrátové připojení k internetu a ATM. Nejbližší hotely letiště se nachází v Norrköping.