Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Södertälje

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Södertälje zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Södertälje miniguide

Autopůjčovna Södertälje
Půjčovna Aut Södertälje – Foto: © Anita Wahlund

Södertälje, která má cca. 68.000 obyvatel, leží v Södermanland (Sörmland) – konkrétně ve stockholmském kraji, 36 km jihozápadně od hlavního města. Södertälje má status města od okolí. 1380, ale již v 600s, to bylo centrum zde.

Tam je několik zajímavých muzeí v Södtertälje – včetně Marcus Wallenberg Hall, což je vozidlo muzeum.   Existuje mnoho automobilů v tomto muzeu (særøig značkové Scania), včetně ale IGSA některé starší železničních vozů.

Na Torekällberget, na okraji města, zjistíme, Torekällbergets muzeum a Muzeum Södertälje. , Která se vytvořila historické městské prostředí s budovami 1700 – 0g 1800s, kteří se sem přestěhovali z města na přestavbu tam v roce 1960. Kromě toho je oblast Torekällberget názvem „Země“, kde můžete získat vhled do zemědělství v Södermanland v minulosti.

Na Torekällberget je také starý větrný mlýn „Väderkvarnen“, který je slavný orientační bod města.

Nejbližší hlavní lufyhavn staré hlavní letiště je Stockholm – Bromma – se nachází asi 36 km severovýchodně od Södertälje.