Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Linköping

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Linköping zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Linköping miniguide

Autopůjčovna Linköping
Půjčovna Aut Linköping – Foto: © Thuresson

Linköping je Švédska jiho-východní části – u řeky Stångån – a patří Ostergotlands kraj.Linköping je Švédsko 5 největší město s 145.000 obyvateli (2010). Město má bohatý kulturní život s uměním, divadlem, historie, koncerty, trhy a festivaly.

V centru je velký obchodů, restaurací a kaváren a rušný noční život. Město také má velký parků a rekreačních oblastí. Hlavní atrakce   ve městě Linköping středověké katedrály, s jeho 107 m vysoká věž.V blízkosti je hrad a Domkyrkomuseet.

Také umění hala „Passagen“ – se nachází na Stora Torget musí být uvedeny.Zde mohou návštěvníci prohlédnout bohaté výstavu současného umění – vytvořil regionální, národní a mezinárodní umělci.

Další populární turistická atrakce v Linköpingu je Open-Air Museum Gamla Linköping. Tato stránka ukazuje, jak lidé   žil a bydlel v 1900s ve městě – s malými obchody a řemeslné stánky.Můžete také navštívit naši školu muzeum a okolí, Valla Rekreační středisko s železniční muzeum, mini zoo, atd.

Ostergotlands Länsmuseum je také stojí za návštěvu – s jeho historické i současné výstavy.

Linköping City Airport je pouhých 5 km od centra města.