Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lehnice

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lehnice zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lehnice miniguide

Autopůjčovna Lehnice
Půjčovna Aut Lehnice

Lehnice se nachází v západním Polsku v blízkosti hranic s Německem. Ve městě se nachází 65 kilometrů západně od Vratislavi v provincii Slezsko.107.0000 Počet obyvatel (2005) žije v Lehnice.

Město dříve známé jako Lignica, byl náchylný k Polsku v Německu v roce 1946 po druhé světové válce.V roce 1241 byla bitva Lehnice se konalo, když mongolské invaze přišli do Evropy. Bylo důležité město a stal se po zlatě objevy v Kaczawa řece. Lehnice se počet starých budov, které John kostel od 1294, Peter-Paul církve od 1333, a hrad z 1400s, částečně přestavěný po válečné škody v roce 1945. Mezi historické památky jsou také Lubiaz Abbots House, který se nachází muzeum mědi. Staré Město má také pěkný trhu s radnicí v barokním stylu.

Edgar letiště v Praze se nachází 182 km od Lehnice, zatímco Varšava, John Paul II mezinárodní letiště oživuje 279 km od města Lehnice.