Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Vratislav

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Vratislav zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Vratislav miniguide

Vratislav
Půjčovna Aut Vratislav

Vratislav je Polsko je čtvrté největší město a hlavní město provincie se stejným názvem.640.000 obyvatel žije ve městě, které leží na obou březích řeky Odry. Vratislav je jihozápadní části Polska, hranice the Česká republika. Město je důležitým přístavem a bránou.

Wroclav má bohatý kulturní život a fascinující architekturou. Město má jednu z největších náměstí v Evropě, Ryne. Kolem náměstí je několik muzeí, galerií, kin a divadel.Vratislav má mnoho gotických a barokních kostelů. St John je katedrála od 1300, jeden z největších v Polsku kostel nástrojů. V Racławice Panorama, který je jedním z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí, turisté mohou vidět bitvu Racławice malované na velké plátno. Ruské a polská vojska bojoval proti každému jiný v bitvě v roce 1794. Poláci vyhrál bitvu, zatímco Rusové vyhráli válku. Wroclav také několik festivalů, včetně festivalu Jazz u Oder na jaře.

Vratislav Mezinárodní letiště se nachází v Strachowice, asi 12 kilometrů od centra města Vratislavi.