Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Vratislav Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Vratislav Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Vratislav Letiště miniguide

Autopůjčovna Vratislav Letiště
Půjčovna Aut Vratislav Letiště

Copernicus letiště Vratislav (WRO) se nachází 10 km jihozápadně od Vratislavi. Existují autobusy mezi letištěm a každých 20 Vratislav až 30 minut v pracovní dny a každých 40 minut, v neděli a on lligdager.Hertz, Europcar, Sixt, Avis, Budget, National, Alamo a Feldman-Car je autopůjčovny společností, které nabízejí své služby na letišti.  1.365.456 cestující navštívit letiště v roce 2009. Od Vratislav letiště, na výlet do různých měst v 10 zemích v Evropě. To je hlavní základnou pro Wizz Air. Na letiště je ve výstavbě a v roce 2012, bude zcela nový terminál bude dokončen. Již v roce 2010 by měl být schopen ubytovat 2 miliony cestujících.  Tam je dobrý výběr z 5 různých prodejen potravin a nápojů a dobré nákupní příležitosti na Vratislav letiště. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, pošta, bankomaty, kaple, business lounge, první pomoc a informace pro turisty. Nové letiště hotel a konferenční centrum bude dokončeno v rámci rozvojového projektu.