Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Segedín

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Segedín zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Segedín miniguide

Autopůjčovna Segedín
Půjčovna Aut Segedín

Segedín (Serbian: Segedin, rumunský: Seghedin) se nachází v jihovýchodní části Maďarska – pouhých 15 kilometrů severně od hranic se Srbskem, 20 km severozápadně od hranice s Rumunskem. Město má cca. 165.000 obyvatel, je země je čtvrté největší město. To je také správním centrem okresu Csongréd.

Segedín má pěkné místo, kde řeky Tisy a Maro tok dohromady, a to je často nazýváno „Sunshine City“, protože z mnoha slunečného dne si můžete prohlédnout zde.Segedín historie se táhne daleko zpět do středověku, a je nejprve zmínil se o jeho současné jméno v 1183

Mezi jeho mnoha zajímavostí je krásný Széchenyi náměstí v centru města se zelenými plochami a vodotrysky – a velký sál v secesním stylu. Také, Dome náměstí (Katedrála náměstí) je oblíbeným místem setkávání. Zde je impozantní votivní kostel – bazilika s několika věžemi a bohatou výzdobu – stejně jako Panthéon, kde jsou pohřbeni 90 slavných Maďarů. Dome náměstí připomíná slavného náměstí svatého Marka v Benátkách, a každé léto hraje významnou divadlo pod širým nebem zde.

Jeden z nejslavnějších Segedín kulturní hodnoty, autor Ferenc Mora (1879-1934), byl také po mnoho let ředitelem města kombinované knihovna a muzeum. Vyzvala proto dnes Mora Ferenc Muzeum, a má od roku 1899 žil v módní „palác Lidová kultura“, monumentální stavba v antickém stylu.

Nejbližší mezinárodní letiště je Budapešt Ferihegy Airport ( Budapešť a země je hlavní letiště).To je lokalizováno 170 km severozápadně od Szegy