Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Jamajka

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Jamajka zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Jamajka miniguide

Autopůjčovna Jamajka
Půjčovna Aut Jamajka

Jamajka je ostrov národ v Karibiku (ostrovy patří k Velké Antily) – který je také členem britského společenství, a tak královna Elizabeth II jako formální hlava státu (jako je například Kanada a Austrálie ).Ostrov byl britskou kolonií, až získal jeho nezávislost v roce 1962.

Úředním jazykem je angličtina Jamajky, ale většina stále používají smíšené nářečí jazyka denně.

Jamajka má zhruba 2,9 milionu obyvatel (2008), z nichž 600.000 žije v hlavním městě Kingstonu, který se nachází na jihovýchodním pobřeží.Ostatní města ve Spanish Town Jamajka je na severním pobřeží (druhá největší s 150.000 obyvatel), Ocho Rios – i na severní pobřeží (oblíbené turistické město a výletní přístav), Montego Bay na severozápadním pobřeží (s nejlepší pláž Jamajka je) – a Port Royal, bývalý kapitál, na písčitých březích Los Palisados mimo Kingston.

Ostrov je původních obyvatel Arawak indiáni, byli odsunuti a nakonec vytřel evropskými kolonisty, kteří přišli v důsledku „objevení“ Columbus ‚ostrova v 1494 – první španělsky, pak anglicky. Navíc, velké množství afrických otroků „dovezeno“ v 1700s. V roce 1800, dělal otroky vzbouřili na několika příležitostech, a mezi dnešní jamaicanere je. 90% afrického etnického původu.

Klima je tropické podél pobřeží, zatímco ve vnitrozemí, kde je mnoho hor, je mírnější. Někdy, zejména po létě, to se stává, že Jamajka bude ovlivněn tropických bouří.Když přijde na krajinu, tam je hodně deště na severu – ale také příjemné pláže. Jamajka je nejvyšší hora, Blue Mountain Peak, se tyčí 2256 m nad mořem.

Tam jsou dvě mezinárodní letiště v Jamajce – Norman Manley letiště mimo Kingston a Sangster letiště v Montego Bay.

Autopůjčovna – destinace