Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Montego Bay

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Montego Bay zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Montego Bay miniguide

Autopůjčovna Montego Bay
Půjčovna Aut Montego Bay

Montego Bay se nachází v západní části Jamajky severního pobřeží a je druhým nejvýznamnějším přístavním městem v zemi.Zboží pokoje, kávy, cukru a banánů, které vyvezl z tohoto portu. Montego Bay je druhé největší město v oblasti, a třetí největší v populaci, a v roce 2007 populace byla měřena na více než 82 000 Je to cca. 135 km do hlavního města Kingston, který se nachází na jihovýchodním pobřeží.

Montego Bay je hlavní turistické město v zemi s mnoha dobré vybavení a činnosti, a vynikající polohu na pobřeží k pobřeží Karibského moře. Tato oblast je svěží a krásné pláže oblasti se zelenými palmami a Ocean Beach. Dolphin Cove je laguna, kde mohou návštěvníci plavat mezi delfíny a hrát, a tam jsou různé výlety a safari a mimo město. Rose Hall Velké House je krásná budova, která je pronásleduje čarodějnice legendou Annie Palmer.

Sir Donald Sangster Mezinárodní letiště se nachází cca. 3 km severně od Montego Bay.