Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kingston

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kingston zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kingston miniguide

Autopůjčovna Kingston
Půjčovna Aut Kingston

Kingston je hlavní a největší město v Jamajce, která se nachází jižně od Kuby v Latinské Americe.Hlavní město se nachází na jihovýchodní části ostrova, a to je také země je hlavní přístav. Přístav je samozřejmě tady je vyvážené komodity jako káva, cukr a tabák. Kingston byl založen v roce 1693 po staré město a přístav Port Royal byl zaplaven a zničen zemětřesením. V roce 2001 tam bylo asi 96 000 obyvatel ve městě.

Jeden může najít mnoho zajímavých atrakcí ve městě, včetně Boba Marleyho muzeu, která se zabývá světem-proslulý reggae legendy. Doufám, že botanické zahrady je botanická zahrada, která byla postavena v roce 1873, zatímco Castleton Bonatical zahrady z roku 1862 je asi. 20 km severně od města. The Olde Jamajka výlety, jeden může dostat důkladný úvod do jeho architektury a muzeí, a každý rok se konalo slavné festivaly, jako jsou Rebel Salute hudební festival a dědictví Fest.

Norman Manley mezinárodní letiště se nachází přibližně 15 km od města na poloostrově Palisadoes.