Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Velletri

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Velletri zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Velletri miniguide

Autopůjčovna Velletri
Půjčovna Aut Velletri

Velletri se nachází v provincii Říma a regionu Lazio patří. V regionu se nachází zhruba uprostřed italského poloostrova a sousedí na Tyrhénského moře na západě.Velletri je centrálně umístěný v regionu a nachází se asi 40 km jihovýchodně od Říma. Je to cca. 35 km od pobřeží a cca. 190 km do města Neapol na jihu.Dnes populaci jen přes 50 000 (2008).

Oreste Nardini Občanské Archeologické muzeum je muzeum věnované objevu až do středověku, a historické město z roku kolem 600 nl Porta Napoletana je zachovalý tvrz, která byla postavena v roce 1511 a ještě v použití, zatímco Torre del Trivio je slavná věž s hodinami a orientačním bodem města. To produkovalo mnoho vína v této oblasti a tam jsou ochutnávky vín a výlety do oblasti, aby viděli, jak probíhá výroba.

Leonardo da Vinci-Fiumicino letiště je největším vzdušným přístavem v zemi a nachází se cca. 50 km severně od Velletri.