Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sondrio

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sondrio zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sondrio miniguide

Autopůjčovna Sondrio
Půjčovna Aut Sondrio

Sondrio se nachází na severu Itálie a je hlavním městem provincie Sondrio.Město patří k severním regionu Lombardie, který hraničí Švýcarsku na severu a Sondrio se nachází asi 30 km jižně od hranic.Mallero řeka teče přes město a setkává řeka Adda, jižně od města, zatímco módní mekka Milán hledá cca. 100 km jihozápadně od. V roce 2009 populace byla jen něco málo přes 20 000

Sondrio je turistické středisko díky své poloze v oblasti Valtellina, které je známé pro výrobu tepla, výtah a sýrem, a tam je lanovka až do velkého vleku. Město je také slavné jeho vinice a víno se zde vyráběly Sassella. Z muzea je možné navštívit Muzeum umění a historie z Valtellina, která se nachází v Palazzo Sassi a další historické muzeum sídlí ve staré zámku Masegra.

To trvá asi 2 hodiny jízdy od Sondrio na mezinárodní letiště Orio al Bergama Serio letiště, která se nachází cca. 45 km mimo Milán