Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Saronno

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Saronno zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Saronno miniguide

Autopůjčovna Saronno
Půjčovna Aut Saronno

Saronno patří k provincii Varese, který se nachází v regionu Lombardie. V regionu se nachází v severní části Itálie a hranice švýcarské hranici a město se nachází v regionu severozápadní roh.Je to cca. 30 km do hlavního města provincie Varese v severo-západ, cca. 25 km do města módy Milána v jihovýchodní.Hranice Švýcarska je jen 20 km od Saronno který má populaci téměř 40 000 (2009).

Tam je několik historických památek v Saronno, a je nejstarší kostel svatého Františka z Assisi. Současná budova byla postavena v 1400s, ale původní kostel byl postaven na stejném místě až do 1100s, když to bylo dáno do františkánského. Další kostel, který stojí za návštěvu, Madonna dei Miracoli z 1500s, která je zdobí krásné fresky. Kvůli krátké cestě do Milána, lze snadno vzít jednodenní výlet do velkého města.

Milan Malpensa letiště je v Miláně a největší letiště je cca. 25 km od Saronno.