Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Novara

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Novara zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Novara miniguide

Autopůjčovna Novara
Půjčovna Aut Novara

Novara je hlavní město provincie Novara a nachází se v severní oblasti Piedmont, který se nachází v zemi northwestern rohu. S populací více než 100 000 (2007) Novara druhé největší město v regionu, a to je jen cca. 50 km do města módy Milána k východu.Švýcarských hranic je najít asi 60 km na sever, zatímco hranice s Francií na západě, je něco málo přes 100 km.

Novara byla založena Římany pod názvem Novaria a bylo důležitým městem podél obchodních cest Rímn v severní Itálii. Dříve, historické město obklopené starobylé hradby, ale tyto byly zničeny, protože rozvoje města a dnes zůstává pouze část staré městské brány. Několik budov ve starém městě pochází ze středověku, a tím prostor Broletto, jako ve středověku byla důležitým místem setkání, jeden může zahrnovat návštěvy městské muzeum a umělecká galerie.

Milan Malpensa letiště je v Miláně hlavní letiště je cca. 20 km severně od Novara.