Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Livorno

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Livorno zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Livorno miniguide

Autopůjčovna Livorno
Půjčovna Aut Livorno

Livorno je provinční hlavní město Livorno a Toskánsko nemovitost se nachází v severozápadní Itálii. Toskánsko se nachází jižně od země, kde začíná natáhnout do Středozemního moře a pobřežní města Livorno je jedním z hlavních přístavů v Itálii a hraničí s Ligurského moře. Z města, jen asi 20 km od Pisy na sever, zatímcoFlorence se nachází téměř 100 km na východ.Počet obyvatel ve městě se měří na cca. 160000 (2009).

Velké části Livorno byla zničena během 2. Světové války, ale ještě některé historických památek nedotčené, jako je pevnost a hradby od středověku. Krásné nábřeží byla inspirací pro mnoho umělců, a Piazza della Repubblica je považována za centrum města. Giovanni Fattoria muzeum je muzeum umění, zatímco Yeshiva Marini, je muzeum věnované židovské historie. Lanová dráha byla první elektrická tramvaj v Itálii a oslavila 100 let v roce 2008.

Pisa Galileo Galilei letiště je asi. 20 km mimo město.