Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Legnano

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Legnano zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Legnano miniguide

Autopůjčovna Legnano
Půjčovna Aut Legnano

Legnano se nachází v severozápadním rohu Itálie a patří do provincie Milán.Provincie se nachází v regionu Lombardie a města severozápadním regionu, v blízkosti hranice regionu Piemont. Je to jen cca. 40 km na švýcarské hranice na severu a italské módní mekka Milan se nachází asi 30 km jihovýchodně od Legnano.V roce 2009 populace byla umístěna ve městě téměř 60 000

Legnano je velmi známá tím, že místo, kde Lombard byforbund vítězství nad Fridrich Barbarossa v roce 1176 v bitvě Legnano. To je staré město, které bylo kolonizováno Římany, a historických památek a pamětihodností, včetně tam socha věnovaná vůdce bitvy v 1176, a kostel San Magno postaven v 1500s. Poslední neděli v květnu každý rok bitva se hraje znovu a slaven s přehlídkami a koňské dostihy.

Milan Malpensa letiště je jedním ze tří letišť v Miláně a nachází se asi 20 km od Legnano.